PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 28 maja 2023

 1. Zapraszam na nabożeństwa majowe na tygodniu o 17:30, a w niedziele o 16:30.
 2. Jutro święto Matki Kościoła – modlitwa maryjna przy kapliczce przy torach o godz. 16. Msza święta w kościele o 18.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17 i możliwość spowiedzi. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9. W sobotę różaniec I soboty o godz. 17:15.
 4. S. Agata zaprasza Rycerstwo Niepokalanej na spotkanie modlitewne u sióstr w czwartek o godz. 17.
 5. 17 czerwca o godz. 15 na zamku Krzyżtopór w Ujeździe odbędzie się wręczenie Nagrody Diecezjalnej "Arbor Bona" oraz koncert Krzysztofa Antkowiaka. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny.
 6. W niedzielę 4 czerwca odbędzie się Tarnobrzeski Marsz dla Życia i Rodziny, który zakończy się piknikiem rodzinnym w parafii Chrystusa Króla. Zachęcamy wszystkich do udziału. Szczegóły na plakacie.
 7. Ks. Rafał Kusiak zaprasza wszystkich mężczyzn na kolejny Męski Różaniec, który będzie 3 czerwca o godz. 15 przy figurze Serca Pana Jezusa na Serbinowie.
 8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
 9. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę o zajęcie się przygotowaniem czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz przy krzyżu bardzo proszę, by przygotowali mieszkańcy ul. Grobla, ul. Kopanina i ul. Krańcowa. Drugi ołtarz na murze u sióstr mieszkańcy ul. Odwet Jędrusie i ul. Kolumby Białeckiej. Trzeci ołtarz przy figurze św. Floriana mieszkańcy ul. Piętaka i ul. Plebańskiej. Czwarty ołtarz obok kapliczki mieszkańcy ul. Cichej, ul. Lądowisko JPII, ul. Nowej, ul. Ogródek.
 10. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
 11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2022/2023

od 1 września 2022 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 3 i 7 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2022/2023.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2023 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu