PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – I Niedziela Adwentu, 3 grudnia 2023

 1. Od jutra Msze święte roratnie w dni powszednie o godz. 7:00. Zapraszamy.
 2. W niedzielę zostały uroczyście poświęcone opłatki, które można nabywać u siostry zakrystianki. Ofiary składane z tej racji będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła. Są też do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie 12 zł.
 3. W piątek w kaplicy u sióstr dominikanek odpust z racji Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza święta odpustowa w kaplicy sióstr dominikanek o godz. 17 w intencji Rycerstwa Niepokalanej oraz przyjęcie nowych członków pod przewodnictwem biskupa ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza. Godzina Łaski od 12 do 13. W kościele Msza święta tylko o godz. 7.
 4. S. Agata zaprasza Rycerstwo Niepokalanej na spotkanie modlitewne w pierwszy czwartek miesiąca na godz. 16 do kaplicy sióstr.
 5. Za tydzień zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.
 6. Spotkanie ministrantów w sobotę o 12.
 7. Spotkanie scholi parafialnej w sobotę u sióstr o godz. 10:45.
 8. Spotkanie małych rycerzy we wtorek o 14:30 w szkole.
 9. Dziś poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.
 10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest też numer specjalny Gościa dotyczący historii Kościoła.
 11. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
 12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Regulamin Cmentarza Parafialnego

Regulamin Cmentarza Parafialnego zatwierdzony przez Radę Parafialną.
Pobierz Regulamin ...

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2023/2024

od 1 września 2023 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 4 i 8 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2023/2024.
Pobierz wykaz ...
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2023 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu